Drakas s.r.o.- poradenství a konzultace
vyhledat 

E-LEARNING

PRÁVNÍ PŘEDPISY V OBLASTI OCHRANY UTAJOVANÝCH INFORMACÍ
- školení formou internetového vzdělávání - e-learning.


Naše společnost má bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání z právních předpisů týkajících se ochrany utajovaných informací (zejména zákon č. 412/2005 Sb. o  ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti a prováděcí vyhlášky). Vzhledem k požadavkům našich zákazníků jsme v roce 2006 zprovoznili také systém internetového vzdělávání v této oblasti - e-learning.


Výhody tohoto systému zaměřeného na ochranu utajovaných informací ocení velké i menší společnosti. Velké společnosti mají často problém najít při klasické formě školení termín vyhovující všem pracovníkům a menší subjekty ocení především nízké náklady. Pro všechny pak internetové vzdělávání představuje časovou úsporu a nabízí velkou flexibilitu.


V rámci tohoto systému je možné nejen prostudovat materiály obsahující veškeré důležité informace, ale uživatelé mají také možnost prověřit si své znalosti vyplněním testu a mohou si přímo v rámci systému vytisknout potvrzení o absolvování daného školení. Na přání zákazníka uzpůsobíme rozsah studijních materiálů, náročnost testu atp.Pro bližší informace ohledně možností e-learningu nás kontaktujte.
2018 © Drakas s.r.o., tel. 547 385 062, info(@)drakas.cz